Дата и час: 12 Дек 2017, 03:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Измамник!!!
МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2010, 13:51 
термичар
Аватар

да споделя за некоректен...абе направо измамник от форума с ник prai Пламен от Разград.
та този хубостник вече една седмица не си взима пратката от Еконт, която се разбрахме да му пратя и сега трбва
да плащам два пъти доставка за да си върна пратката... :evil:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Измамник!!!
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2016, 11:43 

Този хубостник се познаваме много добре и много отдавна, та той е голям идиот мошенник от класа станели въпрос за пари е без компромисен към всеки дали ще е брат му, баща му няма значение дересе смело ако почна разправям случки няколко страници ще изпиша.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Май 2016, 14:10 

Ще използвам на колегата темата, за поредния измамник... Става на въпрос за maladec http://www.diesel-club.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=16639 Христо Добрев от Габрово.... Преди време поръча един капак за ангренажа на ARL, след получаване ми го върна защото не бил този, който му трябва, като той си плати доставките.... мина се време и ми писа отново, че му трябвал въпросния капак и дали можело да му го изпратя... Изпратих му го на 25.05.2016г. до ден днешен не си го е взел и телефона му е изключен, Еконт също не могат да се свържат с него....
Просто нямам думи, писна ми от селски тарикатчета... явно във форумите е плувнало с такава напаст. ! Да е жив и здрав. !

Последна промяна zdravkobg на 02 Юни 2016, 22:49, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Май 2016, 15:22 
diesel man
Аватар

maladec си има нов Ранг.

Ако има и други такива потребители сигнализирайте

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Юни 2017, 13:19 

До господата от https://web.facebook.com/CpcDieselNozzles/?ref=br_rs кога ще ми се върнат парите 400 лева дадени за ваша турбина GT18V която твърдяхте ,че държи 2 бара без проблем тя буквално се пръсна на 1.5 не съм познал с пиковете на 1.7 казахте пращай ни турбината ще ти върнем парите веднага обратно турбината я взехте сряда а пари все още нямам .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Юни 2017, 13:20 

този филм го играем отново същия и при старата ми кола мине не мине 5-6 месеца правехме турбини ма то маслото не беше проблема стигнах до там да карам с масла за по 60 70 лева литъра после мотора ти не ставал и това се каза бил много износен за бутането на масло от там е причината после и мотор правих пак е същатата работа не бил направен като хората накрая и ми настройвахте и колата ади всичко да бъде от тях

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Юни 2017, 13:23 

,че да не чувам приказки ама той другия не си свършил работата та майка му е се разката на мотора, мотор за 3 хиляди и малко горница вложени в него и пак чух коментар ама то много си давал газ та кой ще прави 300 коня кола и няма да и дава газ : та кога ще си получа парите звъня ви неми вдигате пиша ви пак неми отговаряте писах в страницата ви изтривате коментарите ми .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Юни 2017, 13:26 

извинявам се ,че го постнах така иначе не ми позволява да го публикувам в цял размер

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юни 2017, 13:58 

А от теб съм чувал че тия мочета били най-големите тунинг мастери

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юни 2017, 16:19 

nikito_ko1 написа:

Баш тунинг мастъри не но като си направя сметка много дефекти и напразно ремонти, сега вършели са ми работа но лично аз не съм лъгал никого до сега а тука беше егати схемата до сега съм им дал над 2800 лева и накрая ми строшиха мотор за над 3 хиляди и след като ме излагаха за тази турбина толкова по-селски е стига те и дюзите им са тотални боклуци пушат за по 300 коня палят трудно колите абе изгорях но се отървах от тях
друго което ме дразни да се правят -ви на велик някой който си е нямал и няма хабер от нищо все едно работи и прави за части за наса има и такива хора с такова самочувствие

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Юни 2017, 11:24 

bruno написа:
nikito_ko1 написа:

Баш тунинг мастъри не но като си направя сметка много дефекти и напразно ремонти, сега вършели са ми работа но лично аз не съм лъгал никого до сега а тука беше егати схемата до сега съм им дал над 2800 лева и накрая ми строшиха мотор за над 3 хиляди и след като ме излагаха за тази турбина толкова по-селски е стига те и дюзите им са тотални боклуци пушат за по 300 коня палят трудно колите абе изгорях но се отървах от тях
друго което ме дразни да се правят -ви на велик някой който си е нямал и няма хабер от нищо все едно работи и прави за части за наса има и такива хора с такова самочувствие

Толкова нагли типове са , че не е истина публикувам им на стената кога ще ми върнете парите трият ми постовете все едно нищо не е станало звъня не вдигат смс пращам не се впечатляват ама свещи да купят за най - близките си хора с тези пари .

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]