Дата и час: 20 Фев 2018, 23:52

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 09:48 

stilko написа:
rabotnika написа:
първо лош старт и второ забавяне при превключване
а относно времената не успели ама друг път времето ми с като се пусках с Цецо беше 15.5 или 15.45 не помня точно 3 пъти го казаха

Твоето го казаха, но неговото не го засекли.

е как така не го засекли а засекли моето айде сега

п.с. за пореден път се убеждавам че сте обсебени всички тука във форума

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 12:13 
Аватар

Обсебени от какво? Или просто те кефи да я използваш тази дума в безмислено изречение! Казвам ти това което казаха по уредбата на пистата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 12:40 
joker
Аватар

Никой не спореше и нямаше кавги на пистата,а тук ще се изядете :evil:
Факт,повечето видяха че @rabotnika нещо при старта се омота!Какво точно стана само той може да каже!
Факт,че гонката между двамата можеше да завърши по различен начин!
Факт,че Цецо със зеленият голф финишира първи!
И какво правим.......дайте да вадим огнестрелните и да решаваме безсмисленият спор......

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 12:44 
Black pearl
Аватар

rabotnika написа:
п.с. за пореден път се убеждавам че сте обсебени всички тука във форума

Е тва не го разбрах, честно :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 12:45 
Аватар

Това не е решение, но като гледам работника е готов на това. Писти бол, стига да може ще се докаже колко върви.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 12:57 
Аватар

...

Последна промяна niki7878 на 06 Юли 2010, 12:46, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 13:05 
Синята перла
Аватар

Аз пък публично заявявам, че нямам нищо против работника, голфа му и избора му на тунер.

Казвам го за да не остава някой с впечатление, че се заяждам или пък съм обсебен от нещо си.

Просто си коментирам ;)

Който имал желание и взможност, дошъл и се състезавал. Смятам, че всеки се е опитал да даде най-доброто от себе си и от възможностите на автомобила си. Друг е въпроса, че понякога има и други фактори, които не винаги зависят от нас :) .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 13:12 
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА БАН

що не напраската катанеца на темата немога да разбера то се видя че за сметка на Иван някои хора нападат Келеша едва ли не.Пак казвам ако искат да се разбере кой е по бръз Острово е на близо, правят 2 от 3 и всичко се решава.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 13:37 
Black pearl
Аватар

Е колко пъти...
Или докато rabotnika спечели :mrgreen:

Нали в неделя бяха на пистата?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 14:29 

Luciano написа:
Е колко пъти...
Или докато rabotnika спечели :mrgreen:

Нали в неделя бяха на пистата?

кое колко пъти че не схванах???
с Цецо мога да се пускам когато си поискам въпроса беше че всичките много умувате все за колата ми а един не се усмели да дойде и да каже да се пуснем ама като се прибраха пред ПЦтата и по чнаха ааабе остай тя колата му не върви щото Келеша я прави .......аааа заеби го ти работника видя ли Брезел ко направи ........аман вече искарайте по една кола и елате до сега не съм отказал на никого да се пусна
относно голфа на Цецо мога да кажа само ЕВАЛА на Цецо Иво Брезел и всички свързани с проекта който по мои изчисления колкото на Росен Аудито но както Брезел сам каза при почти равностойни коли една малка грешка и всичко се омотва
обаче ко ли ви пука на вас клавитурни рейсъри нали трупате мнения по форумите и гледате сеир

п.с. оооооооо Ники.......къде си бе мойто патенце не бях те виждал отдавна ........до сега беше в канала да притягаш скраперите ли бе????

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 14:45 
Аватар

подкрепям колегата работника в спора... има официяални времена гледайте си ги.. ако си четете темата от начало ще видите кой с кого се заяжда.... па като върви толкова много зеления голф 2 от 3 както казва карабойчев... .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 14:48 
нощна птица
Аватар

rabotnika написа:
.... по чнаха ааабе остай тя колата му не върви щото Келеша я прави ......

Да, и аз усещам такива намеци и се старая да не допускам такива сравнения във форума щото стават кавги. Ясно е че келеша си върши работата както требва и има страшно много направени коли.

Работник искам само да ти кажа че повечето колеги които говорят лошо за келеша не е зарад теб а заради това че и в други форуми имат проблем с него. Просто всеки си има душмани, както си има едни и същи хора които мен ме плюят във всеки форум (като с 90% от тях не съм имал никога нищо общо но са чули от някъде си че съм некадърник) така има и хора които са против него и видят ли начин (примерно кола правена от него) се изказват. Така че относно колата ти едва ли някой има нещо против. Недей да се стягаш толкова. От такива сравнения само спорове и скандали стават та ще се старая да ограничавам до колкото е възможно такива изказвания (без разбира се да става яката цензура)

Иначе 2 от 3 е слабо според мен. Статистически погледнато приемам 7 от 10 (ма много гума ше остане на бетона) :D

Аз чакам от лучано снимките като ги сложи и след това ше дойде време май за катанеца.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 15:03 
Black pearl
Аватар

Абе работник, брат, чесно ти казвам, май или не разбираш или се прайш на луд...
КОЛАТА ТИ ВЪРВИ, няма спор, няма две мнения...и за кво постоянно споменаваш тоя келеш..през оная работа ми е...специално на мен...аз не се кефя, че са те били, а се кефя на бързите АХФ-и :)
Кефя се и на теб, защото много от бензинките могат само да си мечтаят за време като твоето.
Убеден съм, че лично отношение към теб имат най-много 1-2 човека...айде със здаве :dance:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 15:06 
Аватар

Аз рядко пиша..... но да се изкажа :)

Първо- лошо впечатление ми прави, когато се подхване някакъв спор (разбира се без да се прекалява с езика), винаги някой иска КЛЮЧ. Защо е нужно това?
1- могат да се разберат на ЛСта- ДА
2- затова е форум? Тук има потребители с еднакви интересни, но понякога с различни виждания, различни характери и тн.Какво да направим- на някой като не му отърва и катанец,а ?
Оставете хората да си драскат (в рамките на добрия тон).

Не симпатизирам на никого, не ги познавам лично момчетата, нямам допир с тях, просто изказвам мнение.
Готино е да има такива "мерения", аз не виждам нищо лошо.
Ние със Самуил и Владо(2.0ТФСИ РС) от Шкода постоянно се закачаме и се дърлим по приятелски. В резултат на това- помагаме си взаимно и всяка година имаме някакви подобрения.
Тук идва и разликата във вижданията- Сами си прави колата тиха,комфортна и не я кара всеки ден. Аз пък, въпреки че я карам всеки ден не ми пречи да си сложа СПЕК 2+ пълен комплект ,които да ми трака на място......
И двамата не си правим колите за 400м и не ходим по гонки. За някои колеги обаче това е най-важното, а някой пък не могат да губят.....

Едни гледат време- други гледат пряка гонка. Всеки си е прав за себе си.
Лично мое мнение е, че пряката гонка е по-добре. От гледна точка на това, че там си проличава кой/какво и как, защото имаш конкурент до себе си, малко или много (ако сте се дърлили много) може да има фактор притеснение, да изтървеш старт/скорост. За мен, когато има фактор опонент е по-интересно.
(Аз на събора като се гоних с Октавията РС, Владо ми вика- стартираш по-добре и затова ме биеш.... Ми добре де, аз ако стартирам лошо - нали ще падна и после ти ще ме взривиш от базици..... ко да напрая???)

Важното е да се подкрепяме в крайна сметка. Мисля,че затова сме се регнали в този форум- заради ОБЩ ИНТЕРЕС към автомобили (Дизел)...

П.С: пуснах мнението, но видях,че има други 3 преди мен. В този ред на мисли... Едва ли има нужда да защитавам някой ( да се блъскам между шамарите), искам само да вметна, че макар и да не познавам лично НИКИ мога да твърдя, че е супер готин и точен пич. Или заставате на чертата и решавате проблемите, или очи в очи си казвате всичко, а не зад клавиатурата :)

Поздрави!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Май 2010, 15:15 
нощна птица
Аватар

Blackpearl написа:

Важното е да се подкрепяме в крайна сметка. Мисля,че затова сме се регнали в този форум- заради ОБЩ ИНТЕРЕС към автомобили (Дизел)...

Поздрави!

:character-beavisbutthead:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]