Дата и час: 24 Окт 2017, 01:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2014, 13:36 

Извинявам се за неточното заглавие, но не мога да определя къде точно е проблема за да го опиша по-правилно.
Става дума за колата ми, която направи следния проблем: На 1-ва предавка, на наклон при спрян мотор колата поддава на тласъци. Именно заради тласъците помислих че проблема е в мотора, а не в съединителя примерно (ако е износен). От друга страна след като за първи път забелязах проблема направих над 800 км в тежък планински преход + магистрала и не забелязвам нито разход на масло нито загуба на мощност, даже мотора си работи доста добре. Днес дори на връщане на 2 пъти вдигнах над 180 и всичко беше наред. Друго което ми прави впечатление от както я имам (около 5 месеца) и може би има връзка е, че при гасене на мотора той прави може би 1-2 оборота повече от нормалното според мен. Днес приказвах със собственик на доверен сервиз, но в идните дни графика на човека е пълен, но ми каза, че може би е проблем в системата на клапаните и някой от тях не затваря добре цилиндър или цилиндри.

Моля споделете какво мислите по въпроса, защото съм доста притеснен. :( Благодаря ви предварително за мненията!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Мар 2016, 20:39 

След като замерите компресията ще си каже.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]